Партнери та спонсори

Global Game Jam Ukraine 2022 підтримують наші чудові партнери, які нагородять розробників кращих ігор.

Wargaming

Wargaming — один з найбільших світових видавців і розробників ігор на ринку free-to-play MMO. Сьогодні компанія, заснована в 1998 році, має офіси по всьому світу й нараховує понад 5000 співробітників. Аудиторія наших ігор охоплює більше 200 мільйонів користувачів на всіх великих ігрових платформах.

Київська студія Wargaming — одна з перших ігрових компаній в Україні з 20-річною історією. Сьогодні це більше 500 спеціалістів, які розробляють вже відомі у світі тайтли — World of Tanks та World of Warplanes, а також створюють нові, ще неанонсовані ігри.

З розробниками кращих ігор з GGJUA експерти Wargaming Kyiv проведуть онлайн-консультації. Також розробники отримають пам'ятні подарунки від компанії


AB Games

AB Games - міжнародна компанія, що розробляє та видає власні мобільні free-2-play ігри. AB Games створюють ігри-світи, в які грають щодня мільйони гравців. Мири настільки глибокі та захоплюючі, що потрапивши в такий світ одного разу, хочеться стати його частиною назавжди.

Компанія будується на відкритості та обміні знаннями. AB Games вірять, що віддаючи, ми отримуємо нові знання, так ми постійно розвиваємося і стаємо сильнішими. Обмін знаннями відбувається через проекти компанії: ABLibrary та GameDev_UA.

Переможець номінації Best Art отримає гарантоване місце на курсі для професійних художників AB Academy


Wacom Ukraine

Компанія Wacom перша в світі розробила перо графічного введення. Найменування Wacom об'єднує два поняття: «ва» японською означає «гармонія»; «ком» — комп'ютер. Сьогодні це світовий лідер з виробництва перових планшетів та дисплеїв.

Компанія Wacom Ukraine разом с AB Games хоче підтримати Global Game Jam Ukraine та подарувати за кращу гру у номінації Best Art планшет - Intuos Pro S (один з самих популярних планшетів у ігрових студіях)


Pingle Game Studio

Із сильною командою розробників та художників Pingle Game Studio є глобальним партнером із розробки ігор будь-якої технічної складності, творчого попиту та амбіцій.

Pingle Game Studio, нагородить кращу гру зроблену на Unreal Engine


Microsoft Ukraine

Компанія Microsoft є генеральним спонсором Global Game Jam на глобальному рівні та своїми технологіями підтримує можливість для розробників ігор постійно експериментувати, співробітничати та створювати інновації.

А для України відкрито додаткову можливість: ігри, що покажуть найбільший комерційний потенціал зможуть отримати підтримку по програмі Microsoft for Startups.


Friends Games Incubator

Friends Games Incubator допомагає інді-розробникам розвивати свої проекти та вийти на співпрацю із міжнародними паблішерами

Для учасників GGJUA вони підготували особливу номінацію - слідкуйте за об’явами!


24 Play

24PLAY – найбільша студія-розробник гіперказуальних ігор у Європі та країнах СНД. Розробляємо прості та яскраві ігри, які доступні кожному. На ринку з 2019 року, понад 200 протестованих прототипів, 4 запущені ігри.


Hyper Games Conference

Hyper Games Conference (HGC) — це найбільша міжнародна онлайн-конференція, присвячена гіперказуальним іграм. У HGC беруть участь більш як 2500 учасників з близько 90 країн.

Партнери Джему 24 Play та Hyper Games Conference нагородять ігри у власній номінації - Кращий Game Feel

1 місце - Nintendo Switch + 5 premium квитків на HGC + можливість працевлаштування у 24 PLAY без проходження тестового завдання

2 місце - Пляшка віскі + 3 преміум квитка на HGC + можливість працевлаштування у 24 PLAY без проходження тестового завдання

3 місце – 2 преміум квитка на HGC + можливість працевлаштування у 24 PLAY без проходження тестового завдання

Крім того, можливість працевлаштування без проходження тестового завдання буде запропоновано всім командам, ігри яких сподобаються партнерам


Games Gathering

Games Gathering 2022 Odessa — це ігрова конференція міжнародного рівня в Одесі. Це можливість підняти свій професійний рівень і познайомитися з новими бізнес-партнерами — видавцями, інвесторами і сервіс-провайдерами.Це лекції, на яких досвідчені розробники поділяться власним досвідом і розкриють професійні секрети.Це безкоштовні стенди для інді-команд, можливість продемонструвати свій продукт, взявши участь у виставці інді-проектів INDIE BLAST і податися на конкурс ігрових проектів Indie Blast Awards.Це провідні фахівці індустрії, завжди готові до душевного спілкування і новим діловим знайомствам.

У 2022 році літня конференція пройде з 12-17 липня в гібридному форматі.
12-13 липня — онлайн дні конференції.
15 липня — препаті для спікерів і власників квитків Бізнес.
16-17 липня — живі дні конференції.

Games Gathering 2022 Odessa це прекрасна можливість провести літні вихідні приємно і з користю!

Цього року є цілих шість призів. Один - це білет для команди на Games Gathering Odessa, що відбудеться у липні 2022. А ще 5 призів також чудові, але секретні, зможемо про них повідомити після офіційної об’яви партнера


Pocket Gamer Connects

Pocket Gamer Connects - це міжнародна конференція щодо бізнесу у мобільних та комп’ютерних іграх. Вона проводиться у Лондоні, Хельсінкі, Торонто, Сіетлі, Аммані, а з 2020 року учасники можуть взяти в ній участь і онлайн. Важливою частиною конференції є конкурс Big Indie Pitch, де розробники впродовж 4 хвилин мають представити свої ігри журі.

Команди-розробники кращих ігор з Global Game Jam Ukraine отримають квитки на конференцію Pocket Gamer Connects, а за іграми буде зарезервований слот на Big Indie Pitch


GameDev DOU

GameDev DOU - українська спільнота геймдев-спеціалістів. Це майданчик, який об’єднає як розробників, так і сценаристів, художників, менеджерів і всіх причетних до створення ігор. Фокус матеріалів - життя геймдев-спільноти, статті про ігри та їхню розробку. Тут публікуються інтерв’ю з цікавими спеціалістами та учасниками ринку, новини, технічні й не тільки кейси від спільноти, статті-огляди та, звісно ж, аналітика.

У календарі DOU оголошення про Global Game Jam Ukraine публікувалися із самого його заснування українскьго джему, а із створенням GameDev DOU взаємодія стане ще сильнішою. За результатами суддівства редакція обере ігри джему, які отримають додаткове освітлення на майданчику


VP Production

За перемогу в партнерській номінації «Краще аудіо» команда аудіоагенції VP Production підготувала для вас приз на вибір!

Ви можете отримати:

🔸 аудіо рев’ю проєкту, який ви створили під час джему, якщо ви плануєте розвивати його й далі, або ж іншого вашого проєкту;

🔹 консультацію з ігрового аудіо — буде корисно як і розробникам, які хочуть більше зрозуміти цей аспект ігротворення, так і аудіо спеціалістам-початківцям.

Загалом агенція VP Production функціонує вже понад п’ять років і спеціалізується на створенні звукових айдентик для ігор, брендів і застосунків. Тож якщо вам цікаво дізнатися більше про маркетинговий підхід до створення аудіо — обов’язково зв’яжіться з цією командою (або ж членом журі GGJUA — співзасновником Владом Плотніковим😉). Вони відкрито діляться цікавою інформацією у своїх соцмережах і проводять рев’ю та консультації й поза рамками нашого джему.

Усім крутого звучання!
Poki

Poki - це ведучий портал HTML5 ігор, де гравці можуть грати як з комп'ютера, так і з мобільного пристрою. Портал запрошує розробників для співробітництва і засновав приз за кращу HTML5 гру

1 місце - фічерінг на Poki (включаючи маркетінговий бюджет $500) + сувеніри від Poki.
2 місце - фічерінг на Poki (включаючи маркетінговий бюджет $250) + сувеніри від Poki.
3 місце - Сувеніри від Poki + 1 квиток на ігробудівну конференцію 2022 року.


Kwalee

Kwalee - паблішер ігор на мобільні та ПК платформи. Серед опублікованих ігор - Draw It (90 мільйонів завантажень), Rocket Sky (30 мільйонів), Shootout 3D (40 мільйонів) та багато інших

Kwalee нагородить розробників у номінації “Найкреативніша ідея мобільної гри” призом - ваучером на придбання асетів у Unity Asset Store та консультацією з менеджером з паблішингу.

VOKI Games

VOKI Games - міжнародна компанія з розробки мобільних казуальних f2p ігор. В 2018 році приєдналася до групи Playrix. Основний продукт компанії - гра Manor Matters, яка на сьогодні входить в ТОП-3 світу за жанром Hidden Object та завоювала популярність у гравців з понад 150 країн світу.

В Україні команда налічує майже 600 талановитих спеціалістів, яких об'єднує любов до ігор.

Про приз джеммерам від компанії ми оголосимо на стрімі підведення підсумків.


ITVDN

ITVDN – великий освітній онлайн ресурс для програмістів, створений у 2014 році. Мета проекту - навчання мовам програмування та інформаційним технологіям всіх, хто хоче стати професіоналом у сфері розробки програмного забезпечення, проектування складних програмних систем, веб-розробки і в суміжних ґалузях. В каталозі ITVDN більш ніж 210 відео курсів. Основні напрями навчання - Java, C#/.NET, FrontEnd, Python, Node, ASP.NET MVC, PHP, Unity Game Dev., Бази даних, QA, C++.

14 січня у ITVDN День народження – 8 років ресурсу! На сайті для всіх підготували знижки та подарунки. Переходьте за подробицями: https://bit.ly/3foETof


CyberBionics Systematics

CyberBionic Systematics — сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, авторизований центр міжнародної сертифікації VUE Pearson. З 2007 року CyberBionic Systematics надає послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації IT фахівців в формі очного навчання в сучасних навчальних центрах в Києві або на території компанії-замовника, on-line та відео навчання.На конкурсі IT Education Awards, що відбувся 21 березня 2015 року, CyberBionic Systematics був визнаний кращим в номінації Complex IT Education, а проект навчального центру ITVDN.com відзначений нагородою в номінації Online Education. За інновації в IT освіті CyberBionic Systematics отримав нагороду на конкурсі IT Biz Awards, який проходив в рамках конференції Outsource People 2015. Також, за даними DOU.UA CyberBionic Systematics входить в трійку лідерів IT навчання в Україні в 2015 і 2016 роках.

Cпеціально для учасників Global Game Jam Ukraine ITVDN та CyberBionics Systematics можуть надати безкоштовний доступ на 10 днів до відеокурсу з каталога. Для цього заповніть до 24 січня форму https://forms.gle/YW7QucrbyRcraedi6

Генеральний спонсор GGJ 2021 Ukraine - Zagrava games! 

Zagrava - це рівненська студія, яка вже більше десяти років займається розробкою комп’ютерних та мобільних ігор. У 2019 році розпочалося їхнє партнерство з Playrix - компанією, яка створила хіти Homescapes та Fishdom, у які щомісяця грає близько 100 млн користувачів.


З 2018 року Заграва - незмінні організатори Global Game Jam у місті Рівне. Щороку локація збирає не менше, як 100 джеммерів, команди яких займають почесні місця на наступних етапах хакатону.

Зараз Заграва працює над розвитком ІТ-сфери міста Рівного та області, співпрацює з університетами, проводить заходи та спеціалізовані курси. За рік їхня команда збільшилася втричі, і долучитися до неї запрошують талановитих С++ програмістів, 2D художників, аніматорів та моушн-дизайнерів 

Global Game Jam Ukraine 2019 відбувається завдяки тим, хто прагне інновацій, експериментів та співробітництва у ігробудівництві та ІТ.

Билеты на конференцию White Nights Conference в Берлине были вручены прямо на локациях лучшим играм по выбору местных жюри. Конференция состоялась 12-13 февраля, она побила прошлый рекорд посещаемости и задала вектор движения европейского игростроя на несколько лет вперёд.

Игры с джема два дня демонстрировались на сдвоенном стенде. Наши делегаты получили море впечатлений и в ближайшее время поделятся постами-отчётами.
Благодарим Julia Lebedeva за поддержку!

На другие конференции призёрам Global Game Jam Ukraine предстоит попасть в этом году.

Nordic Game - ведущая европейская игростроительная конференция. В её программу входят лекции профессионалов индустрии, экспозиция разработчиков, конкурс проектов. Для участников работает система встреч с инвесторами и паблишерами. Она состоится 22-24 мая 2019 в Мальмё, Швеция.
Команде-победителю GGJUA предоставляется один билет с неограниченной возможностью назначать бизнес-встречи. Обычная цена такого билета 1100 евро.
Сайт конференции: https://conf.nordicgame.com/
Мы благодарим директора по развитию Teddy Florea за поддержку и за участие в работе жюри GGJUA

Casual Connect - ведущая международная игростроительная конференция, особое внимание уделяющая развитию инди проектов. В 2019 году она будет проводиться в четырёх городах. Это:
Лондон - 28-30 мая
Лос-Анджелес - август (даты определяются)
Стамбул - ноябрь (даты определяются)
Шеньжень - 10-12 ноября.
Сайт конференции: http://www.casualconnect.org/
На конференции можно познакомиться с коллегами со всего мира, узнать много нового на лекциях, обратить на себя внимание паблишеров, прессы и инвесторов.
Мы наградим билетами на Casual Connect шестерых участников Global Gam e Jam Ukraine (обычная цена билета разработчика около 300 долларов). Но есть ещё одна возможность попасть на Casual Connect - подайте свою игру на Indie Prize!
Indie Prize - это стипендиальная программа для разработчиков игр. Если игру отбирает жюри, то на Casual Connect команда не только получает билеты для двоих участников, но также выставочный стенд и оплату проживания. Крайний срок для подачи игры на Indie Prize London - 20 марта. Координатор программы - Yuliya Moshkaryova

devcom - официальная конференция по разработке игр gamescom'a, крупнейшей мировой игровой выставки. Она состоится в Кёльне 18-19 августа. Но бизнес билеты для джеммеров (обычная стоимость которых 999 евро) включают также в себя билет на сам gamescom в бизнес зону на 20-22 августа и бесплатный проезд на общественном транспорте в регионе Северный Рейн-Вестфалия.
Каждый год более 200 000 человек съезжаются в августе в Кёльн ради геймскома, и мы очень рады, что в этом году среди них буду и наши джеммеры!
Сайт конференции: https://www.devcom.global/
Благодарим Stephan Reichart за поддержку!

GameDev Days - отличная возможность установить и расширить свои связи в игрострое. Пройдёт конференция в Таллинне 11-12 апреля 2019 и соберёт как инди разработчиков, так и представителей бизнес направления.
Призёры GGJUA получат два стандартных билета на конференцию.
Если билеты вам не достанутся, а вы хотите продемонстрировать свою игру в Таллинне, есть ещё одна опция. На конференции работает Экспо-зона Game Village. Любая команда может заполнить форму на сайте конференции до 1 марта и, если игра пройдёт отбор, получить стенд, и 2 билета.
Сайт конференции: https://gamedev.ee/
Благодарим Marianna Krjakvina за сотрудничество!

Game Industry Conference - одна из крупнейших конференций в Восточной Европе. Проводится вместе с крупнейшей игровой выставкой, Poznań Game Arena. Предоставляет систему назначения встреч, лекции, тренинги, включает конкурс игр и поиск талантов.
В этом году конференция состоится 17-20 октября в Познани. В конференции наши джеммеры участвуют с 2017 года и всегда приносят оттуда положительные впечатления и новый опыт.
Сайт конференции: https://gic.gd/
Благодарим Jakub Marszałkowski за поддержку!

GameRome - идеальная конференция для создателей контента, которые ищут менторов, вдохновения и паблишеров. Конференция включает несколько игровых конкурсов, экскурсию в музей компьютерных игр и менторские сессии с легендой игростроя (в прошлом году таковым был Tomonobu Itagaki).
Конференция пройдёт в Риме 13-15 ноября 2019.
Сайт конференции: https://www.gamerome.com/
Благодарим Micaela Romanini за сотрудничество и оценивание игр GGJUA

Game Access Conference собирает более тысячи игростроителей в сердце Европы. Конференция предоставляет огромную площадь для демонстрации проектов, охватывает тематику бизнеса, развлечений и образования в играх и включает три незабываемые вечеринки.
В 2019 году она состоится в Брно 24-25 мая. Джеммерам, которые получат призовые билеты на Game Access, организаторы помогут подобрать отель и проконсультируют по оводу дороги.
Если вам не достанется билета за свой джем-проект сейчас, есть ещё одна возможность его получить. Заполните форму на Indie Showcase на сайте конференции, и, в случае положительного ответа от организаторов, вы получите стенд и один премиум билет.
Сайт конференции: https://game-access.com/conference/
Благодарим Karyna Plotnikova за сотрудничество!


Games Gathering - крупнейшая в Украине B2B-конференция, посвященная разработке игр и созданию качественного игрового контента. Это возможность поднять свой профессиональный уровень и познакомиться с новыми бизнес-партнёрами - издателями, инвесторами и сервис-провайдерами.
Конференция в этом году расширяет локацию и предоставит джеммерам билеты на летний ивент в Одессе!
Дата: 6 июля 2019, Одесса
Сайт конференции: http://ggconference.com/
Благодарим Александра Хруцкого за поддержку!


Билеты на все вышеперечисленные конференции будут распределены среди финалистов Global Game Jam Ukraine по результатам Всеукраинского судейства. Также мы получили поддержку от украинских конференций, митапов и фестивалей прямо на джеме.


Призёры Одесской локации в январе получили билеты на Indie Game Developers Odessa и 23 февраля там побывали. Ждём постов участников и благодарим Volodymyr Kondratenko за сотрудничество и судейство!

Призёры Львовской локации получили билеты на Lviv GameDev Conference 2019 и готовятся быть там 29 марта 2019.
Конференция включает в себя и конкурс игр - надеемся, наши джеммеры за следующий месяц разовьют свои проекты, чтобы побороться за главный приз!
Благодарим Mykhailyshyn Oleg за сотрудничество!

Организаторы Hotseat Jam участвовали в судействе на Киевской локации и предоставили собственный приз - аккаунт разработчика для команды Wild Tales, чтобы она как можно быстрее опубликовала свою игру. Спасибо, Viktor Kozlovets и Vladyslav Zinko!

Информационную поддержку GGJUA оказывал фестиваль гейм- и гик-культуры WeGame. Мероприятие состоится в Киеве 20-21 апреля 2019. Каждый год ивент становится всё круче. Зарегистрироваться можно здесь: https://wegame.com.ua
Благодарим Lidiya Tsenenko за сотрудничество!

Благодарим Kyiv Indies Meetup за информационную поддержку джема. Спасибо, Valerii Minenko!


Льотна академія Національного авіаційного університету започаткувала Global Game Jam у Україні та керує проведенням Всеукраїнського етапу конкурсу і локацією у м.Кропивницький.

Організатори локацій у містах України

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Sigma Software: Consulting Software Development Company
Кафедра комп'ютерних систем та мереж ХАІ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Факультет інформаційних технологій КНУ
Одеська національна академія харчових технологій
Кафедра комп'ютерної інженерії ОНАХТ
Національний університет водного господарства та природокористування, м.Рівне
Zagrava Games Studio, м.Рівне

Конференції та фестивалі

White Nights, Берлін, Німеччина

ІТ-компанії

Bini Bambini

Освітні заклади та курси
Sigma Software UniversityКомпанії, що зацікавлені у розвитку ІТ-сфери та країни в цілому

ТМ «Хлібодар» — «Живіть смачно!»

Ласка - найкращі смаки світу

Актуальний список партнерів GGJ2019 у даний момент будується

У 2018 році Global Game Jam Ukraine підтримали:

Льотна академія Національного авіаційного університету започаткувала Global Game Jam у Україні та керує проведенням Всеукраїнського етапу конкурсу і локацією у м.Кропивницький.

Організатори локацій у містах України

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Кафедра комп'ютерних систем та мереж ХАІ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Факультет інформаційних технологій КНУ
Одеська національна академія харчових технологій
Кафедра комп'ютерної інженерії ОНАХТ
Національний університет водного господарства та природокористування, м.Рівне
Zagrava Games Studio, м.Рівне

Конференції та фестивалі

White Nights, Прага, Чехія

Casual Connect, Лондон, Великобританія

Nordic Game Conference, Мальме, Швеція

Games Gathering, Київ, Україна

DevGAMM, Київ, Україна

GameDevDays, Таллінн, Естонія

Pocket Gamer Connects, Гельсінкі, Фінляндія

Vesna-Soft, Кропивницький, Україна

Game Rome, Рим, Італія

GameCraft Conference, Київ, Україна

ІТ-компанії та ігробудівні студії


Unity, платформа розробки ігор

Amazon - ринок мобільних додатків

Компанія Ubisoft

Enhance - мобільний інструмент розробки

Компанія FGL, мобільний паблишер

Компанія Intel

Onix-Systems

Sigma Software: Consulting Software Development Company

Igor Krutov Games

Mana Potion Studios

Airapport Studio

Pinokl Games Studio

Plarium, розробник ММО та стратегій

SoftServe, глобальна українська ІТ-компанія

Тестування програмного забезпечення – QATestLab

Освітні заклади та курси

Kajaani University of Applied Sciences

University of Skövde

Інститут проблем штучного інтелекту

Школа програмування Ш++

GameHub - University Industry cooperation in Game Industry in Ukraine

Інноваційні освітні рішення

ITVDN: курси програмування

Курси CyberBionic Systematics

Projector. Школа дизайну та програмування

Центральноукраїнський національний технічний університет

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Школа game-dev в Киеве Games Academy

ІТ-спільноти

Indie Game Dev Odessa

Kyiv Indies Meetup

KOWO - креативний ІТ простір

Акселератор GameFounders

Стипендіальна програма Indie Prize

Асоціація підприємств інформаційних технологій України

Українська асоціація фахівців інформаційних технологій

Компанії, що зацікавлені у розвитку ІТ-сфери та країни в цілому

ISP Shtorm

Проект ALIOT за падтримки Європейського союзу

TMM | Экспрес-доставки по всьому світу

Магазин Brain Computers

Науково-виробниче підприємство Engler

Safeus Drone, компанія розробки дронів з ШІ

Науково-виробниче підприємство "Радій"

Авіакомпанія УРГА

Приватбанк

ТМ «Хлібодар» — «Живіть смачно!»

Ласка - найкращі смаки світу

Вода "Джерело Здоров'я"

Gemini Espresso - кавовы машини, кава, чай

Українське реєстрове козацтво

Клуб Українсько-Норвезького партнерства

Міжнародний фонд соціальної адаптаціїGlobal Game Jam Ukraine 2017Победителей Global Game Jam Ukraine 2017 ожидают призы от наших партнёров:


Indie Prize
2 пропуска на международную конференцию Casual Connect (Берлин или Сингапур - на выбор). Денежная стоимость каждого приза $500Nordic Game
VIP-пропуск на международную конференцию Nordic Game в Мальмё (Швеция). Денежная стоимость такого пропуска 1200 евро.

Посещение международных игростроительных конференций позволяет представить свою команду крупнейшим представителям мирового игростроя и продуктивно пообщаться с коллегами. Это выход на выгодные контракты и перспективное сотрудничество.Amazon
Планшет Amazon Fire HD 7". С ним вы легко подготовите свою игру к выпуску на Amazon Apps & Games
FGL
Премия в $100 лучшей мобильной игре, созданной на Джеме. Премия будет получена после релиза этой игры
White Nights
Разработчики лучших игр приглашаются представить свои работы на конференции в Праге! Денежная стоимость каждого билета - 300 евро, а их выделяется порядка 10-ти!

С приближением конкурса всё больше наших старых и новых друзей готовы помочь с его проведением, предоставив призы наиболее за наиболее интересные работы, а также  осуществляя техническую или организационную поддержку Global Game Jam Ukraine.

   

Если Вы заинтересованы в поддержке развития IT, откликнитесь, пожалуйста, на наше обращение к партнёрам и спонсорам.


Опыт сотрудничества с партнёрами в 2016 году

Global Game Jam сердечно благодарит организации и людей, благодаря кому стал возможным первый Global Game Jam Ukraine 2016


Вот, благодаря кому Украина присоединилась к крупнейшему IT-событию в мире.Кировоградская лётная академия Национального авиационного университета: организация Global Game Jam - Украина, организация и обеспечение проведения, предоставление помещения, спонсирование призов
Privatbank, самый инновационный банк Украины: спонсирование приобретения оборудования для электроснабжения и доступа к интернету
ISP Shtorm, интернет-провайдер: предоставление высокоскоростного надёжного доступа к интернету во время Джема всем участникам и гостям


 

Федерация работодателей Украины и ЗАО "Гидросила Груп": спонсирование призов


Научно-производственное предприятие "Радий": работа в оргкомитете и спонсирование призов


IT аутсорсинговая компания Onix Systems: работа в оргкомитете и спонсирование призовСтудия 200x300:  работа в оргкомитете и спонсирование призов

Клуб украинско-норвежского партнёрства и Международный фонд социальной адаптации: редоставление бесплатных закусок и напитков на месте проведения
 Tайм-клуб “Берлога”: предоставление мебели для комфортной работы и отдыха участников
Кировоградский национальный технический университетработа в оргкомитете и распространение информации


Кировоградский государственный педагогический университет им. В.Винниченка: работа в оргкомитете и распространение информации

Школа программирования Ш++: работа в оргкомитете и распространение информацииТурагентство "Мелодия-тур": работа в оргкомитете и распространение информации

Паблик "Типичный Кировоград": работа в оргкомитете и распространение информации ITVDN, онлайн-курсы по программированию: распространение информации
Startup Ukraine, образовательный центр для IT стартапов: распространение информации
 CyberBionics Systematics, профессиональное обучение программированию: информационный партнёр
Brain Basket, фонд поддержки образования: распространение информации


Організації, які підтривували інші ІТ-заходи кластеру “IT-Альянс 4.0”, зокрема, Міжнародний хакатон NASA Space Apps Chalenge Kirovograd та ІТ-фестивальВКТ-Сервис: поліграфія
IT-компанія Kinect.pro: надання призів (за власною номінацією)
Авіакомпанія “Урга”: надання призів та логістична підтримка
VIS Consulting: надання обладнання для інтернет-трансляції заходів
Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова: участь у роботі оргкомітету, інформаційна підтримка.


Державний університет телекомінікацій: участь у роботі оргкомітету, інформаційна підтримка.
Studway: інформаційний партнер

Информация о партнёрах рапространяется через официальный канал Центрального оргкомитета Global Game Jam в твиттере
Официальную страницуУкраины на Global Game Jam.
Фейсбук
Вконтакте
Постеры на месте проведения:

No comments:

Post a Comment