Saturday, December 11, 2021

План проведення Global Game Jam Ukraine 2022

У 2022 році ми готуємося проводити Global Game Jam Ukraine вже всьоме. За попередні роки у Джемі взяли участь біля полутора тисяч українських розробників ігор з понад 15 різних міст. Загалом вони створили 429 ігор. Визнаючи ці високі досягенння та активніть, Центральний оргкомітет виділив нашу країну у самостійний регіон Джему! 

Як ви помітили, в нас оновлено логотип! Розробив його координатор Тернопільскої локації Павло Вітер. Щіро дякуємо!

Формат заходу цього року гібридний. Організація фізичних локацій можлива під відповідальність їх координаторів: мають бути забезпечені необхідні умови з дотриманням усіх норм безпеки. 

Але ви можете, знаходячись у будь-якому місті, приєднатися до Всеукраїнської інтернет-локації GGJUA та брати участь у джемі безпосередньо з дому. Для цього заходьте до нашого чату http://t.me/ggjua

Розклад Global Game Jam Ukraine 2022

16 січня 2022 21:30 - стрім відкриття джему та оголошення теми. Спочатку на українському стрімі розкажемо про формат джему, особливості цього року, представимо журі та партнерів: https://youtu.be/m-KwYQT4C4I 

А о 22:00 перейдемо до стріму центрального оргкомітету: https://www.twitch.tv/globalgamejam, де буде оголошено тему.

з 16 січня по 30 січня - робота над проектами. У цей період на декілька днів можуть збиратися фізичні локації із дотриманням вимог бизпеки.  

30 січня 20:00 - завантаження розроблених ігор на сайт центрального оргкомітету. Для того, щоб завантажити гру, вам слід приєднатися до однієї з українських локацій на globalgamejam.org (натиснувши кнопку Join this Jam Site). 

На цьому Global Game Jam закінчується, але GGJUA - триває! Справа в тому, що Global Game Jam - це, насамперед, соціальний захід. Головне на джемі - створити гру та познайомитися з такими ж ентузіастами розробки ігор, як ви. А ми в Україні, з метою пітримки талановитих розробників та розвитку ігоробудівної спільноти, додатково проводимо також і конкурс зроблених на джемі ігор. 

з 31 січня по 8 лютого буде проводитися оцінюваня ігор журі. А учасники джему матимуть час підготувати презентації своїх ігор.

8-9 лютого 2022 року стрім з презентаціями ігор, виступами журі та спонсорів, оголошення результатів суддівства та нагородження переможців конкурсу

За результатами конкурсу будуть нагороджені ігри, кращі у номінаціях:

  • Краща інтерпретація теми джему
  • Кращий візуальний стиль
  • Найбільший комерційний потенціал
  • Гра, у яку судді будуть грати і після джему

Також, відповідно до побажань партнерів, можуть з'явитися номінації "Краща гра" за жанром, платформою та використаним інструментом розробки.

Серед компаній, які підтримують Global Game Jam Ukraine 2022 - Wargaming, Pingle Studio, AB Games, Wacom Ukraine, 24 Play, Hyper Games Conference, Games Gathering, Pocket Gamer Connects та інші. У наших соціальних мережах ми почнемо оголошувати повний список членів журі та партнерів, і, сподіваємося, ви здивуєтеся та зрадієте, дізнавшись, хто буде грати у ваші ігри.

Не зволікайте - реєструйтеся для участі у Global Game Jam 2022 та долучатеся до нашої спільноти.

No comments:

Post a Comment