Запрошуємо підтримати Global Game Jam Ukraine 2024

Global Game Jam - найбільший світовий захід з розробки ігор. Кожен рік біля 40 000 учасників збираються у понад 800 містах світу, знайомляться, дізнаються тему джему, та протягом наступних кількох днів створюють власні ігри на цю тему. 

В Україні Global Game Jam проводиться з 2016 року. За цей час на ньому народилися десятки ігробудівних команд, які згодом розвивали свої проекти до світового релізу. Global Game Jam як у світі, так і в Україні, проводиться командою волонтерів. Тему Global Game Jam 2024 оголосять 20 січня 2024 року, а робота над іграми триватиме до 28 січня. 

Ми запрошуємо компанії та організації, які зацікавлені у розвитку українських ІТ та освіти, підтримати проведення Global Game Jam Ukraine 2024. Це можна зробити наступним чином:

  • Інформаційна підтримка. Розповсюджувати анонси про GGJUA24 через свої канали. Освітлювати зроблені на джемах ігри 
  • Експертна підтримка. Взяти участь у роботі журі, яке з 29 січня по 11 лютого оцінить створені ігри, відмітить найцікавіші та найперсперспективніші, на дасть відгуки розробникам. Також можна виступити менторами, які протягом джему (з 20 по 28 січня) зможуть консультувати учасників джему. 
  • Технологічна підтримка. Надати локаціям Global Game Jam у користування гаджети та девайси для розробки ігор. 
  • Ресурсна підтримка. Спонсорувати харчування учасників на фізичних локаціях GGJUA, надати засоби живлення, або влаштувати локацію Global Game Jam на власному майданчику (офіс, коворкінг, простір). 
  • Призова підтримка. Заохотити команди-розробники найцікавіших та найперспективніших ігор, створених на джемі. Призами можуть бути: гаджети, пристрої, ліцензії, асети, білети на конференції, експертна підтримка створених ігор на шляху до релізу, офер до паблішингу, екскурсія до офісу компанії. Головне, щоб приз допомагав команді у розвитку та у доведенні створеної гри до повноцінного випуску. 
Ми розповсюджуємо інформацію про партнерів Global Game Jam Ukraine на сайті, через наші канали у facebook, Telegram, розсилку учасникам поточного та минулих гейм-джемів, а також - на серії стрімів. Аудиторія розсилки Global Game Jam Ukraine - близько 3000 підписників. 

Будь ласка, зв'яжіться з нами через email: alexey@globalgamejam.org, телеграм: t.me/Airapport або фейсбук: fb.com/izvalov для обговорення мождивостей підтримки

No comments:

Post a Comment