Friday, February 10, 2023

За тиждень українські розробники зробили 83 гри!

У неділю 5 лютого завершився Global Game Jam 2023 - найбільший світовий захід з розробки ігор. У ньому взяли участь 39483 розробники з понад 100 країн світу, і за тиждень зробили 7630 ігор на тему джема, "ROOTS" (корені).

Україна бере участь у Global Game Jam з 2016 року. Цього разу було організовано 11 локацій:  онлайнових чи гібридних, де 385 учасників створили за тиждень 83 гри.

Багатозначність теми забезпечила різноманітність її інтерпретаціії - є ігри про вирощування рослин, про дослідження родоводу, про пошуки "коріня зла", про розгалужені еволюційні структури, про математичні дії та багато інших.

Ігри українських розробників з Global Game Jam 2023

Авторів цифрового контенту: ютуберів, стрімерів, журналістів, блогерів, запрошуємо пограти у ігри та розповісти про цю подію своїм аудиторіям. Ми будемо збирати огляди ігор з GGJUA у плейлісті та поширювати у чаті GGJUA, де вже майже 1000 учасників.

Також ми ані на мить не забуваємо, що можемо зараз робити ігри лише тому, що нас захищають Сили оборони України. І ми закликаємо підтримати збір волонтерського проекту O-Pocket, стореного в перші дні повномасштабного вторгнення розробниками ігор з Харкова.

Наступний Global Game Jam запланований на 21-28 січня 2024 року, і треба зараз робити все для того, щоб він пройшов у Переможній мирній Україні.No comments:

Post a Comment