Волонтерам

Global Game Jam, найбільший всесвітній ігробудівний хакатон, у своїй діяльності спирається на волонтерів. Мало хто знає, що реально у організації є лише 2,5 оплачувані посади: президент, виконавчий директор та веб-дизайнер (на півставки). Усю іншу роботу: організацію локацій, координацию проведення джема у регіонах, піар, виконують волонтери.

Також команди волонтерів прямо на локаціях допомогають учасникам з побутовими питаннями, відповідають на їх звернення, беруть участь у облаштуванні місця проведення.


Заходам ІТ-Альнсу допомагають волонтери-курсанти КЛА НАУ, за що ми їм дуже вдячні. Запрошуємо і цього разу як курсантам академії, так і студентам інших вузів допомогти у проведенні нашого спільного надзвичайного заходу!

Волонтери будуть знаходитися на місці проведення (ауд.317, 1й корпус КЛА НАУ) з 12:00 п'ятниці 25 січня по 19:00 неділі 27 січня позмінно.

Чим займаються волонтери:
  • зустріч учасників хакатону та гостей
  • відповіді на питання "як пройти до...", "де знаходиться..."
  • приготування кави/чаю
  • технічна допомога учасникам, або
  • пошук членів оргкомітету, які зможуть вирішити питання
  • прийом замовлень для кейтерингової служби від учасників хакатону
До того ж, у вас буде можливість спостерігати за тим, як за 48 годин з нічого народжується комп'ютерна гра!

Інші завдання, у яких необхідна домога волнтерів:
  • Підготовка місця проведення до хакатону. Виконуватиметься з понеділка, 27 січня по четвер, 30 січня. Це прикрашення зали, розстановка меблів, зведення наметів та розташування спальників для тих учасників хакатону, які будуть залишатися на місці проведення на ночівлю, доставка пуфів він наших партнерів, обладнання куточку з напоями та печивом.
  • Підготовка аудиторії 317 до занять за розкладом після хакатону. Буде проводитися в понеділок, 26 січня. Це перестановка меблів, уборка пуфів, спальників, наметів.

Будь ласка, зповніть анкету та вкажіть, які види діяльності та який розклад вам до вподоби.
Зареструватися як волонтер

Стаючи волонтером на GGJUA ви долучаєтеся до створення неймовірної атмосфери хакатону, а також отримуєте можливість додати в резюме фразу "ми працювали волонтерами на найбільшому міжнародному хакатоні" (до речі, Global Game Jam, Inc., - це міжнародна неприбуткова корпорація, з центром у Каліфорнії). Волонтери отримують також сертифікати.

Волонтери потрібні на усіх локаціях. Будь ласка, зв'яжіться з місцевими координаторами, якщо бажаєте допомогти у проведенні.

No comments:

Post a Comment